Антимонопольний комітет України оголосив, що надав дозвіл ТОВ «Ола Файн», підконтрольному Максу Кріппі, на придбання ТОВ «Парус Холдинг», власником якого є Вадим Столар.
Про це повідомила пресслужба АМКУ.
Вадим Столар, відомий український бізнесмен, володіє 80% акцій ТОВ «Парус Холдинг» через свій фонд «Генезис». Інші 20% акцій належать його колишній дружині, Інні Майструк, яка володіє ними через свій фонд «Стрім Інвестмент». У власності цієї компанії знаходиться бізнес-центр «Парус» — один із найвідоміших об’єктів нерухомості в Києві. Цей бізнес-центр, класифікований як клас «А», представляє собою 33-поверхову будівлю, розташовану в самому серці столиці України.
Завдяки своїй інноваційній архітектурі та стратегічному розташуванню, бізнес-центр «Парус» не лише служить як важливий комерційний хаб, але й є символом сучасного Києва. З моменту зміни власників, очікується, що «Парус» продовжить своє зростання та розвиток, залучаючи нових орендарів та інвесторів, що сприятиме подальшому економічному розвитку столиці.
Чим знаменита будівля “Парус”
“Парус” розташований у самому серці ділового району Києва, що забезпечує легкий доступ до основних транспортних магістралей та громадського транспорту. Це робить його ідеальним місцем для офісів міжнародних корпорацій і великих українських компаній.
Внутрішня інфраструктура включає все необхідне для комфортної роботи: сучасні офісні приміщення, конференц-зали, підземний паркінг на кілька сотень автомобілів, а також численні кафе та ресторани. Крім того, у бізнес-центрі є фітнес-центр, що дозволяє працівникам підтримувати здоровий спосіб життя безпосередньо на робочому місці.
![](https://novinar.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/BTS-Parus-foto-1-1024x791.png)
“Парус” також відомий своїми високими технологічними стандартами. Всі офісні приміщення оснащені сучасними системами клімат-контролю, пожежної безпеки та відеоспостереження. Інтернет-зв’язок у будівлі забезпечується провідними провайдерами, що гарантує високу швидкість та надійність.
Бізнес-центр “Парус” активно впроваджує екологічні практики. Серед них – системи збору і переробки відходів, використання енергоефективних освітлювальних приладів і технологій для зниження споживання води та електроенергії.
“Парус” не тільки місце для роботи, але й активна бізнес-спільнота. У будівлі регулярно проводяться бізнес-заходи, конференції, семінари та зустрічі, що сприяє налагодженню ділових зв’язків і обміну досвідом між різними компаніями.
Що ми знаємо про бізнесмена Макса Кріппу
Макс Кріппа відомий не лише своєю активністю в сфері нерухомості, але й як інвестор в українські технологічні компанії. Нещодавно він став власником кіберспортивної команди NAVI та розробника гри STALKER, української компанії GSC Game World.
Загалом бізнесмен Макс Кріппа активно інвестує в сферу IT та нерухомість. Одним із його значних проєктів стала інвестиція в студію Maincast, де він володіє 25% акцій. Maincast є провідною студією в галузі виробництва кіберспортивного контенту, організації турнірів та трансляцій змагань. Завдяки інвестиціям Кріппи, студія змогла значно розширити свої можливості та підвищити якість контенту, що вона надає.
![](https://novinar.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/unnamed-2.jpg)
Макс Кріппа активно займається благодійною діяльністю як засновник фонду MK Foundation. Організація надає підтримку українській армії, зокрема шляхом систематичного використання власних коштів для забезпечення захисників України. Основний акцент у діяльності фонду робиться на передачі автомобілів на фронт. Важливо відзначити, що MK Foundation безпосередньо співпрацює з військовими підрозділами та оперативно задовольняє їхні потреби. У грудні 2023 року фонд передав тисячну автівку українським військовим і продовжує активно працювати у цьому напрямку.
+ Немає коментарів
Додайте свій